Stránky VodaPitná.cz jsou dceřinným projektem vodárenského portálu Vodovod.info a kladou si za cíl zprostředkovat široké laické veřejnosti odlehčenou, avšak dostatečně srozumitelnou a podrobnou formou odborné informace týkající se VODY – a to nejen pitné.

Postupně budou zveřejňovány články na téma pitná voda, úprava vody, vodovodní a kanalizační přípojky, studny, bazény, čerpadla a mnoho dalších.

Cílem je zveřejňovat primárně seriózní odborné články, nezatížené komerčními informacemi. Pokud je na stránkách zveřejněna reklama, je zřetelně označena (u článků v záhlaví). Některé články mohou obsahovat sponzorované odkazy, takové články jsou označeny v patičce.

Stránky jsou vydávány, stejně jako časopis Vodovod.info, kolektivem Driwa.eu. Stránky nejsou nijak provázány na žádnou firmu podnikající v oboru (ani vodárenské společnosti, sdružení či výrobce vod). Jedná se o nezávislý odborný informační zdroj.

Spolupracujte s námi

Nalezli jste na stránkách chybu či nějakou nepřesnost? Nebo vám zde nějaká informace chybí? Dejte nám o tom vědět: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Případně budeme rádi, pokud pro tyto stránky zpracujete článek na libovolnou problematiku.