Když přijdou sychravé dny, člověk by nejraději nevystrčil ani nos. Vlastně, proč ne? Stačí si jen pořídit domácí wellness. Nemusíte chodit relaxovat někam daleko, dělit se s někým dalším, stydět se před ostatními v plavkách. Prostě si vytvoříte pohodu, kdykoliv se vám zachce.

Nastartuje svůj organismus

Když je člověk unavený po namáhavém dni v práci nebo s dětmi, rád by si trochu odpočinul. Jenže ještě se někam daleko přesouvat, to je náročné na čas. Proto je výhodou pořídit si vířivky nebo sauny přímo domů.

Vířivých hydromasážních van existuje velké množství. Jako úplně první z nich se objevila na trhu jacuzzi. Postupně tento název zdomácněl na podobné typy van, které byly vymyšlené primárně pro lidi s revmatickým onemocněním. Používají se k regeneraci svalů, na jejich prokrvení. Důležité ale je, že pobyt v jacuzzi snižuje jejich únavu. Voda se ve vaně nasává čerpadlem a skrz trysky je vstřikovaná přímo na cílové partie těla. Z tohoto důvodu jde o hydromasážní vanu, čili pomocí proudu vody je tělo masírováno. Do takové vany se může vejít tři až šest osob. K dispozici mají sedátka, lehátka a ty nejlepší nabízí zabudovanou LCD obrazovku s DVD přehrávačem.

Privátní sauna není žádná věda

Stejné je to i se saunou. Někdo může mít fobii ze sdílení sauny s cizími lidmi. Proto je dobré proměnit třeba sklep na vlastní wellness. Pořídit si můžete klasickou saunu, infrasaunu nebo rovnou syntézu sauny, tureckých lázní a emoční sprchy od společnosti Albixon a. s. To už je pořádná relaxace, která se vejde do místnosti o velikosti 2,6×1,2 metru. Sauna a turecké lázně vám poskytnou razantní hloubkovou očistu. Díky ní se vám z těla vyplaví toxiny a posílí se imunitní systém. Emoční sprcha má zase volitelné programy chromoterapie, které navodí tu správnou intenzivní náladu.

 

Sponzorováno